Aké bolo naše leto?

31.08.2020
Milí naši,

leto nám pomaly končí a my by sme sa s vami radi podelili o to, čo máme nové. Budú to dobré aj menej dobré správy. Možno nás počas prázdnin nebolo toľko vidieť, ale o to intenzívnejšie sme chystali jesenné novinky. Tou najväčšou bude bezpochyby dlho očakávaný novorodenecký nosič, ktorého predstavenie je doslova na spadnutie! Ako už býva u nás zvykom, síce to dlho trvá, ale potom to stojí za to :)

Aby vám bolo teplučko počas studených jesenných dní, nosiaca mikina z našej produkcie je druhým prekvapením, na ktorom makáme a je sa veru na čo tešiť. Unikátna funkčným materiálom aj strihom, pretože, ako viete, vždy sa snažíme robiť veci trošku inak.

Keďže sa dobré chýry o našich šatkách a nosičoch dostali aj za rieku Moravu, chceli sme pre našich českých zákazníkov urobiť nakupovanie v našom e-shope pohodlnejšie. Už nejaký čas si môžete na našej stránke zvoliť ako jazyk češtinu, platiť v českých korunách aj na dobierku a v prípade potreby vrátiť tovar na českú adresu. A pre pohodlnejšie platenie v našom e-shope pribudla aj možnosť Apple Pay a Google Pay. Ale tá je samozrejme pre všetkých :)
 
sestrice_blog_herbs_heritage

Bezpečnosť šatiek a nosičov je našou prioritou číslo jedna. Preto sme opäť poslali našu šatkovinu, z ktorej pre vás šijeme šatky a nosiče, do Výskumného ústavu chemických vlákien vo Svite a nechali ju podrobiť tým najprísnejším testom nezávadnosti pre deti do 3 rokov. Výsledok? Všetko je v úplnom poriadku, tak ako aj pri poslednom testovaní. A keďže do portfólia zaraďujeme novinku – novorodenecký nosič, aj tento musel podstúpiť testy mechanickej a chemickej bezpečnosti a horľavosti. Samozrejme obstál na výbornú. Aj keď to zákon neprikazuje a mnoho výrobcov si na niečo také nepotrpí, nikdy by sme náš nosič nepustili do predaja bez tejto dodatočnej istoty, že vám a vašim bábätkám ponúkame produkt, ktorý je funkčný a bezpečný.

Toto leto bolo určite aj v znamení uvedenia našej Smart Fashion kolekcie. Išli sme do nej s malou dušičkou a váš záujem nás potešil a šokoval zároveň. Šaty ste nám vypredávali do pár minút od uvedenia. Ďakujeme! My si z toho teda vezmeme ponaučenie a nabudúce ich ušijeme viac :)
 
sestrice_blog_smart_fashion

Samozrejme pripravujeme aj jesenné šatky a nosiče. Budú krásne.

Sľubovali sme aj menej dobré správy, tak poďme na to. Naše nosiče šijeme v profesionálnej dielni, ktorá má skúsenosti aj strojové vybavenie na tie najdetailnejšie úkony a v neposlednom rade šikovných a skúsených zamestnancov. Zároveň používame výhradne európske komponenty, spĺňajúce všetky kritéria bezpečnosti. Aj to je dôvod, prečo je miera reklamácií výrobných chýb pod úrovňou 0,5 %. Ale je to aj dôvod, prečo nám dlhodobo rastú náklady na výrobu našich nosičov. A keďže presúvať výrobu do Číny, Indie, Turecka alebo Poľska pre nás nie je riešenie, rozhodli sme sa pristúpiť k zvýšeniu cien za naše nosiče o 5 €. Od 15. septembra tak bude bavlnený Sestrice Carrier stáť 170 € a Sestrice Carrier PLUS 174 €. Ak sa práve rozhodujete, ktorý z našich dizajnov si vybrať, tak máte ešte čas kúpiť si ho za nezmenenú cenu. Veríme, že tento krok pochopíte a za svojím nosičom vidíte všetkých šikovných ľudí, ktorí sa na jeho výrobe podieľali a za svoju prácu dostali férovo zaplatené.

No a teraz nás čakajú hlavne dva nástupy do prvého ročníka, dva nástupy do škôlky a snáď potom aj veľa pekných jesenných dní :)

Majte sa krásne, užívajte si posledné teplé dni.

Vaše Sestrice