Nosenie nie je veda

Nosič či šatka je pomôcka, ktorá rodičom po celom svete uľahčuje starostlivosť o dieťatko. Naším firemným mottom je robiť to najjednoduchšie, ako sa len dá, a preto môžeme s hrdosťou prehlásiť, že nosenie nie je žiadna veda a viazania šatky či nastavenia nosiča sa naozaj netreba báť.

Pri dizajnovaní našich nosičov sme si dali extra záležať na tom, aby bolo ich používanie intuitívne, jednoduché a praktické. Preto sme ako prvé prišli s konceptom magnetickej spony Fidlock v kombinácií s tvarovanými popruhmi s koľajničkami, na ktorých si viete popruh jednoducho posunúť na milimeter presne tam, kde ho potrebujete mať. 

Sestrice systém hrudnej spony a ramenných popruhov

Naše popruhy sú kompatibilné so sponami, preto ich doťahovanie a povoľovanie ide ako po masle – nosič máte nastavený v priebehu pár sekúnd 😊

Rovnako jednoducho si nastavíte chrbtovú opierku na bábätko – tým, že je rastúca, prispôsobí sa každej etape vývoja vášho dieťatka.

Pri šatke sa niektorí rodičia obávajú samotného viazania – a tak sme na podnet mnohých zozbierali naše skúsenosti, tipy a triky a nahrali video návod o tom, aké je to v skutočnosti jednoduché. Doteraz má 62 tis. pozretí na FB a mnohí ľudia nám píšu, že vďaka nemu uviazali svoje dieťatko do šatky na prvý pokus 😊

Šatka na nosenie Sestrice

Nosenie teda naozaj nie je žiadna veda a aby sme vám to uľahčili ešte viac, rozhodli sme sa vytvoriť Akadémiu nosenia, kde sústredíme všetky naše videá, vychytávky, tipy a triky, aby vás už nič nezaskočilo a so všetkým ste si poradili.

Akadémia je prístupná všetkým – stačí sa do nej zaregistrovať, nie je potrebné mať kúpený nosič či šatku priamo od nás.

Nájdete v nej videá na viazanie šatky, nastavenie nosiča, najčastejšie chyby a ako ich jednoducho upraviť, či videá o nosení a kontakte a prečo je to dôležité. Časom pribudnú aj webináre s odborníkmi na vývoj detí či iný zaujímavý obsah. 

Sme tu samozrejme stále pre vás, ak by ste si s čímkoľvek nevedeli dať rady – napíšte nám na náš FB, Instagram alebo mail, sme vám plne k dispozícii

Akadémia nosenia

No Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *