Slncia Levanduľa (Recenzia)

30.10.2015

Recenzia od Tatiany Novákovej

Krásna, mäkká, príjemná a nenáročná na údržbu...to sú nové Slncia Lavender! Keď som si ju prvýkrát chytila do rúk, uchvátila ma jej mäkkosť. Česaná bavlna v nej je proste dokonalá! Ten, kto sa rád dotýka príjemných vecí, si Levanduľu zamiluje, je to čistá fajnotka.


Slncia Lavender 1
 

Bola som zvedavá, ako sa v nej nosí a ako sa s ňou viaže, a nesklamala. Pohodové doťahovanie, ktoré uľahčí viazacie začiatky aj neskúsenejším mamičkám začiatočníčkam. Pre ne bude Slncia Lavender určite veľmi veľmi vhodná. Doteraz som tým "mojím" mamičkám odporúčala Indio a Ellevill, odteraz prejdem s pokojným svedomím na Slncia.


Slncia Lavender 2
 

S prehľadom však táto šatka zvládne aj staršie ťažšie dieťatko, minimálne vo viacvrstvových úväzoch. Môj malý má necelých 10 kíl a 16 mesiacov a pri kríži s kapsou som ešte ani nepotrebovala rozťahovať pruhy. Double hammock je s touto šatkou hotová báseň. Všetkým tým, čo si kúpia fialové slniečka už teraz odkazujem, budete určite spokojné. Tak ako ja.

Photography by Braňo Novák

Prečítajte si aj ďalšiu recenziu na šatku Slncia a nezabudnite sledovať náš Facebook, aby ste mali vždy najnovšie informácie;)