Máme prázdny sklad!

24.01.2019
Ale v skutočnosti je to lepšie, než to znie:)
Ku koncu minulého roka sme trávili čoraz viac času balením a posielaním balíkov (čo nás samozrejme tešilo :) ), ale nezostával nám čas na iné podstatné veci, napríklad odpisovanie zákazníkom. Rozhodli sme sa preto trochu zmeniť našu logistiku. Minulý týždeň sme zabalili úplne všetky šatky, nosiče, šáliky, návleky, hrnčeky aj batohy a všetko to presunuli do externého skladu, ktorý je väčší, zorganizovanejší, klimatizovaný a poistený;). V tomto sklade to bude nielen uskladnené, ale hlavne to budú z neho za nás aj posielať:) Takže od teraz vám budeme môcť posielať objednávky každý deň:)

sestrice skladovanie

S touto zmenou súvisí aj zmena doručovacej spoločnosti. Od teraz vám už šatky a nosiče budú voziť kuriéri DHL, ktorí sa vopred ohlásia e-mailom a SMSkou. Menšie zásielky zo sekcie Doplnky bude stále doručovať Slovenská pošta.

Posledná zmena sa týka faktúr. Aby sme trošku uľavili prírode, prešli sme na zasielanie elektronických faktúr, ktoré sú plnohodnotným účtovným dokladom. Potom ako odovzdáme vašu zásielku prepravnej spoločnosti, tak vám faktúru pošleme na vašu e-mailovú adresu. Ak predsa len potrebujete aj papierový doklad, stačí nám napísať a dopošleme vám faktúru aj v papierovej forme.

A to je všetko. Tak pokojne objednávajte, my sme pripravené:)
 
sestrice jednorožec