Nosím šťastie v novej farbe

28.11.2020

Kristínu ľúbime, je to jedna z mála ľudí, ktorí sú takí naozajstní… Proste jej to veríme. Všetko. A preto ju len tak ľahko nepustíme :) Vybrala pre vás novú farbu pre jej autorský dizajn Nosím šťastie! Ale ako celá táto spolupráca vlastne vznikla?

Ešte dávno predtým, ako vznikli Sestrice, som ja (Slávka), ako roztrasená prvorodička na oddelení šestonedelia, zbadala Kristínu (vtedy ešte) Farkašovú... (Už som jej túto storku rozprávala asi desaťkrát, lebo si myslím, že to bol osud!) Zatiaľ čo ja som riešila svojho dokonalo zdravého donoseného novorodenca a myslela si, že nikto nemá väčšie starosti, ona sa musela vyrovnať s nečakaným predčasným pôrodom dvojičiek a riešiť naozajstné problémy a strach. Síce o tom nevie, ale počas prvých mesiacov som na ňu často myslela a rada čítala jej blog lebo v rovnakom čase riešila podobné starosti a dokázala dodať tej občasnej matkovskej beznádeji poriadnu dávku humoru a nadhľadu:)
 

sestrice pekne krásne
 

A potom sme zistili, že ona vie, že existujeme a dokonca sa jej páči, čo robíme! No nebolo nám viac treba a napísali sme nesmelú správu s návrhom na spoluprácu. O to viac nás prekvapila pozitívna odozva a už to išlo. Vtedy sme ešte ani náhodou netušili, že Kristína sa čoskoro stane trojmamou a šatku vlastne vytvárala pre jedného veľmi špeciálneho človiečika ❤️ Chceli sme spolu vytvoriť šatku, ktorá vystihne podstatu toho, čo nosenie znamená pre mamu aj dieťa. A jej sa to podarilo:) 

Lebo aj keď sme niekedy (dosť často) unavené, nevyspaté alebo na pokraji nervového zrútenia, na konci dňa, keď zavládne spomienkový optimizmus a my sa pozeráme na tie spiace detičky a očuchávame ich spotené hlavy, je nám jasné, že toto je to najväčšie šťastie, ktoré sa nám mohlo stať ❤️
 

šatka_na_nosenie_Deti_sestrice_nosim_stastie_blog_1
 

A tak vznikla šatka s unikátnym autorským dizajnom od Kristíny Tormovej. Vyjadruje to, čo cíti každá mama, keď privonia ku hlavičke bábätka schúleného na jej hrudi ❤️ Kedy inokedy by sme mali našim deťom dopriať toľko kontaktu, koľko potrebujú, keď nie teraz? Šatka na nosenie vám pomôže upokojiť a uspať vaše bábätko a významne uľahčí prvé mesiace rodičovstva. Vďaka noseniu môžete žiť svoj život (takmer) ako predtým a bábätko sa pridá :)
 

sestrice_carrier_nosim_stastie_blog_1
 

Tentokrát sme pre vás vyrobili nosiče Nosím šťastie v krásnej bordovej farbe. Ušili sme ich vo všetkých veľkostiach, od Carrier ONE, ktorý je vhodný už pre malé voňavé batôžky práve dovezené z pôrodnice, až po Carrier Plus, v ktorom pohodlne odnesiete aj vzdorovité batoľa kamkoľvek, kam potrebujete. 

Vymyslené, navrhnuté, vyrobené a ušité s láskou na Slovensku