Your cart

Linen Roosters Buttercup (Recenzia/Review) from sunny Mauritius


Sestrice Linen Roosters Buttercup in Mauricius

Keď sme sa vybrali na dovolenku do exotiky, ľan bol na nášho 10 kg hrošíka a tropické počasie úplné ideálny. Takže, aby som začala poporiadku.

I have never tried a linen wrap before, but when we decided to go to this exotic location, linen was my first choice for my 10kg baby and the hot weather.

Sestrice Linen Roosters Buttercup

Farba je otázkou vkusu, ale ak chce človek zhmotniť leto, tak farba tejto šatky "je leto". Takže prvý dojem zanechala. Druhý dojem spravil materiál. Kto mal v ruke ľan vie, že je to tvrdší materiál, čo som aj očakávala. Šatka samozrejme potrebovala zanosiť, ale po pár viazaniach si môj syn v šatke hovel ako na tróne. Šatka príjemne mäkkla, takže žiadnu nepoddajnú hrubú deku nečakajte.

The color makes the first impression. Color is a matter of taste, but for me, this is the summer! Secondly, as we know, linen is a little bit tougher. But after a little breaking in it gets soft and moldable and my son enjoyed it very much. The wrap was getting softer with every carry.

Sestrice Linen Roosters Buttercup

Šatka nás v horúcom počasí príjemne chladila a bola pocitovo priedušná. Za mňa tieto kohútiky v lete bodujú. Ďakujem, sestričky.

It kept us cool in a hot weather and it felt breathable. Roosters scored again. Thank you, sisters.

Sestrice Linen Roosters Buttercup 

Recenzia a fotky od Micy / Review and photos by Micy


4 comments


 • default/*'"

  default


 • default

  default


 • default

  default


 • default

  default


Leave a comment