Your cart

Slncia Levanduľa / Lavender (Recenzia/Review)


Krásna, mäkká, príjemná a nenáročná na údržbu...to sú nové Slncia Levanduľa! Keď som si ju prvýkrát chytila do rúk, uchvátila ma jej mäkkosť. Česaná bavlna v nej je proste dokonalá! Ten, kto sa rád dotýka príjemných vecí, si Levanduľu zamiluje, je to čistá fajnotka.

Beautiful, soft, comfortable and easy to maintain... it's the new Slncia Lavender! I was totally blown away when I first touched it and felt how amazingly soft it was. Combed cotton is just perfect! If you like to touch nice things, you will love it - it is so yummy!

Slncia Lavender Cotton Babywrap

Bola som zvedavá, ako sa v nej nosí a ako sa s ňou viaže, a nesklamala. Pohodové doťahovanie, ktoré uľahčí viazacie začiatky aj neskúsenejším mamičkám začiatočníčkam. Pre ne bude táto šatka určite veľmi veľmi vhodná. Doteraz som tým "mojím" mamičkám odporúčala Indio a Ellevill, odteraz prejdem s pokojným svedomím na Slncia.

I was wondering what it'd feel like to wrap with it, and I was not disappointed. Effortless tightening will make this wrap comfortable also for beginners - for them this wrap is certainly very well suited. I have been recommending Indio or Ellevill to newbies so far, but having tried new Slncia, I will switch to this one without any doubts.

S prehľadom však táto šatka zvládne aj staršie ťažšie dieťatko, minimálne vo viacvrstvových úväzoch. Môj malý má necelých 10 kíl a 16 mesiacov a pri kríži s kapsou som ešte ani nepotrebovala rozťahovať pruhy. Double hammock je s touto šatkou hotová báseň. Všetkým tým, čo si kúpia fialové slniečka už teraz odkazujem, budete určite spokojné. Tak ako ja.

However, this wrap can handle a toddler too, at least in a multi layer carry. My little one is 16 months old and weighs about 10 kg. I used a FWCC, without spread cross passes, and it was just perfect. DH with this wrap is like clouds on shoulders. I am sure everybody who decides to buy a new Slncia Lavender will surely be as happy as I am.

Recenzia od Tatiany Novákovej / Review by Tatiana Nováková

Photography by Braňo Novák


Leave a comment