Kvalita

Naše šatky sme začali vyrábať pre naše vlastné deti. Preto bola kvalita použitých materiálov a technológií naša najvyššia priorita. Hľadali sme, až kým sme nenašli tých najlepších dodávateľov, s ktorých prácou a tovarom sme boli absolútne spokojní.

A odvtedy sa nič nezmenilo – kvalita našich šatiek a nosičov je pre nás stále prvoradá.

Preto pri výrobe používame česanú bavlnu s certifikátom OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy I. Znamená to, že priadza prešla prísnymi testami nezávislej inštitúcie so sídlom vo Švajčiarsku na prítomnosť zdraviu škodlivých látok a je vhodná aj pre deti do troch rokov. Rovnako prísne kritériá spĺňa aj proces farbenia a ostatné technologické procesy, aby bola zaručená vhodnosť pre tie najmenšie deti. 

Pri výrobe nosičov používame naše vlastné tkaniny s certifikátom bezpečnosti pre deti do 3 rokov. Spony a popruhy pochádzajú od európskych dodávateľov a rovnako sú certifikované najprísnejšími normami chemickej a mechanickej bezpečnosti OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy I

Naše tkané látky si pravidelne nechávame otestovať v nezávislom akreditovanom laboratóriu, ktoré certifikátom potvrdzuje, že vlastnosti našich produktov spĺňajú normy Európskej únie na kvalitu.

Sestrice Certifikat 2020

Tak ako dbáme na kvalitu použitých materiálov, je pre nás dôležitá aj bezpečnosť samotnej konštrukcie nosiča. Preto sme nechali nosiče Sestice Carrier ONE  a Sestrice Carrier/Carrier Plus otestovať v akreditovanom európskom laboratóriu. Máme tak istotu, že s výbornými výsledkami obstál v testoch mechanickej, chemickej a horľavostnej bezpečnosti a získal certifikát podľa normy EN 13209-2: 2016 Nevystužené nosidlá.

certifikat nosice

Môžeme vám sľúbiť, že aj naďalej budeme robiť všetko pre to, aby ste v našich šatkách a nosičoch dostali vždy prvotriedny výrobok.