Otázky a odpovede

Otázky o nakupovaní

Balíky zasielame kuriérskou spoločnosťou GLS, Slovenskou poštou alebo si môžete zvoliť výdajné miesto Packeta (Slovenská a Česká republika) v závislosti od ich hmotnosti a krajiny doručenia. Od toho sa odvíja aj výška poštovného. Objednávky nad 165 € doručujeme na Slovensko a do Čiech zdarma.

V našom e-shope môžete platiť platobnými kartami Visa alebo MasterCard a prostredníctvom služby PayPal. Pri objednávkach doručovaných na územie Slovenska a Českej republiky je možné zvoliť aj platbu na dobierku, za ktorú sa nepripláca.

Ak pri vašom nákupe zlyhá platba kartou, prosím, kontaktujte nás na hello@sestrice.com, môžeme sa dohodnúť aj na platbe prevodom. 

Všetky produkty, ktoré je možné v e-shope vložiť do košíka, máme fyzicky vyrobené a odosielame ich každý pracovný deň. Doručenie na Slovensku a v Českej republike potom trvá 1-2 dni a do zahraničia individuálne podľa zvolenej krajiny.

Všetky naše šatky, nosiče alebo oblečenie si môžete vyskúšať aj zakúpiť v našej predajni v Bratislave. 

Vybrané produkty si môžete vyskúšať a zakúpiť aj v našich spriatelených predajniach – Pajko v Prievidzi, Slovenská mama v Topoľčanoch, Waiana babyshop v Leviciach, RC MaTáta Husovice v Brne, Zkus nosítko v Prahe a Nosím tě v Liberci.

Vitalclinic v Bratislave a Fyziomama v Trnave ponúkajú možnosť vyskúšania našich produktov a zároveň odborné poradenstvo s fyzioterapeutmi.

Aby sme vaše objednávky mohli posielať čo najrýchlejšie, sú všetky produkty uskladnené v externom expedičnom sklade, kde nie je možnosť osobného odberu. Osobne si môžete prísť vyskúšať a kúpiť veci k nám do predajne na Záporožskú 3, Bratislava – pre aktuálne otváracie hodiny sledujte prosím našu stránku

Najlepšie, ako sa len dá 🙂
Všetko o ochrane vašich osobných údajov sa dočítate v tejto sekcii.
 

Samozrejme, môžete využiť online poradenstvo cez správu na našom Facebook alebo Instagram účte, prípadne nám napísať mail hello@sestrice.com. Ak ste z Bratislavy alebo okolia, môžete prísť osobne do našej predajne.

Vrátenie tovaru a reklamácie

Samozrejme. Po tom, ako vám bude objednávka doručená, máte 14 dní na to, aby ste odstúpili od zmluvy bez udania dôvodu. Ako pri tom postupovať, sa dozviete v sekcii Vrátenie tovaru. Online formulár slúžiaci na vrátenie vás prevedie celým procesom. Ak by ste mali problém s formulárom, výmenu viete riešiť aj prostredníctvom mailu hello@sestrice.com.

Podrobnejšie informácie o reklamačnom konaní nájdete v sekcii Vrátenie tovaru. V tejto sekcii cez príslušný online formulár zaregistrujete svoju reklamáciu a formulár vás prevedie celým procesom. Ak by ste mali problém s formulárom, reklamáciu viete riešiť aj prostredníctvom mailu. Napíšte na hello@sestrice.com a opíšte svoj problém.

Vašu reklamáciu sa budeme snažiť vybaviť čo najrýchlejšie, najdlhšie nám to však môže trvať 30 dní.

Ak chcete objednaný tovar vymeniť za inú farbu, veľkosť, iný produkt, prosím, vyplňte formulár na výmenu, ktorý nájdete v sekcii Vrátenie tovaru. Formulár vás prevedie celým procesom. Pokiaľ bude daný produkt dostupný, radi vám ho vymeníme.  Ak by ste mali problém s formulárom, výmenu viete riešiť aj prostredníctvom mailu hello@sestrice.com.

Otázky o Sestriciach

Áno 🙂

Približne v rovnakom čase sme sa stali mamami a začali sme spolu tráviť čas na materskej. Zistili sme, že nosenie nám veľmi uľahčuje materstvo a šatky sa stali našou vášňou. Skúšali sme rôzne značky, druhy a prímesi. Na Slovensku však nebola žiadna značka tkaných šatiek, tak sme sa do toho pustili my.
Po dlhom hľadaní sme našli tkáčovňu, ktorá takúto tkaninu dokázala vyrobiť. Za tie roky sme sa naučili veľa o tkaní, priadzach a väzbách. A vďaka tomu môžeme vyrábať stále lepšie a lepšie šatky 🙂
Neskôr sme sa pustili aj do vývoja rastúceho ergonomického nosiča, pretože sme chceli vytvoriť naozaj kvalitný, pohodlný a profesionálne ušitý nosič, ktorý sa nám podľa ohlasov zákazníkov naozaj podaril 🙂