Herbs Merlot

101,50 €
Veľkosť
Vypredané
Zobrazené ceny sú vrátane DPH vo výške 20 %.
Pri doručení tovaru mimo EÚ bude DPH
pred zaplatením odrátaná.

Husto tkaná, mäkká a poddajná šatka, ktorá v sebe spája tie najlepšie vlastnosti merino vlny a materiálu Tencel®. Tencel sa vyrába z celulózy, je na dotyk príjemnejší ako bavlna, výborne odvádza vlhkosť a je jedným z najekologickejších vlákien. Merino vlna, skombinovaná s týmto hodvábu podobným vláknom, poskytuje skvelú termoreguláciu, príjemne hreje, ale zabráni poteniu a prehriatiu. Kombinácia materiálov a väzby na ktorú naši zákazníci dlho čakali :) Bylinky vo farbe zrelých bobuliek Merlotu.

Upokojujúce, voňavé, osviežujúce, liečivé pre dušu aj telo...také sú Bylinky. Vyskúšajte účinky púpavy, materinej dúšky, žihľavy, medovky, či bazy a zamilujete si ich.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Inverzný vzor vám umožňuje si vybrať, ktorou stranou ju chcete uviazať. Vrchný kraj so stredovou značkou bude vždy decentne schovaný. Šírka šatky je 70 cm pred opraním.

Fotograf: Sandra H. Johannessen

Zloženie: 70 % česaná bavlna, 18 % fine merino, 12 % Tencel®

Hustota tkania pred praním: 285 g/m2

Typ väzby: Rich Triweave

Pranie: V rukách pri 30 °C, bez žmýkania

Sušenie: Vodorovne, mimo priamych zdrojov tepla a slnka

Žehlenie: Stupeň pre vlnu bez naparovania

Mohli by sa vám páčiť