Smart Jacket 01 Grey Melange

149,00 €
Veľkosť
Vypredané
Zobrazené ceny sú vrátane DPH vo výške 20 %.
Pre objednávky mimo SR bude výška DPH zmenená na lokálnu sadzbu ešte pred úhradou.

Štýlová a vodoodolná bunda na nosenie detí z materiálu NO WIND SOFTSHELL. Pre našu funkčnú bundu sme si vybrali materiál No Wind Sofshshell od talianskeho výrobcu Pontetorto®️, ktorý je lídrom a priekopníkom vo výrobe funkčných a udržateľných materiálov. Vďaka svojej štruktúre v sebe tento materiál kombinuje tri základné vlastnosti pre outdoorové aktivity: ochranu proti vetru, ochranu proti vode a priedušnosť. Chrániť vás bude vodný stĺpec 10 000 mm a o vaše pohodlie sa postará priedušnosť 8 000 g/m2/24 hod. Z vnútornej strany je bunda zateplená vrstvou jemného Tecnopile flísu. 

Túto bundu môžete nosiť v tehotenstve, s dieťatkom aj bez neho. Veľká kapucňa vás ochráni pred nepriazňou počasia. Nemá odnímateľnú vsadku, ale dva doplňujúce sa zipsy. Môžete ju tak pretvoriť z nosiacej na nenosiacu v priebehu sekúnd a nikdy vsadku nezabudnete doma. Využijete ju na nosenie vpredu i na chrbte.

Na bunde sú použité tie najkvalitnejšie materiály a komponenty, ako napríklad vodoodolné zipsy YKK AquaGuard®️. Bunda je doplnená reflexnými prvkami pre vašu bezpečnosť.

 

Veľkosť       XS/S  M/L  XL/XXL 
Obvod cez prsia 110 cm  120 cm   128 cm
Boky 112 cm 122 cm  130 cm
Dĺžka rukáva od krku  73 cm  74 cm  75 cm 
Dĺžka zadného dielu  86 cm  87 cm 89 cm

Zloženie: 96% polyester, 4% elastan

Hustota tkania pred praním:

Typ väzby:

Pranie: Bundu perte ideálne v tekutom pracom géli určenom na funkčné materiály, nepoužívajte aviváž. Bundu perte vyvrátenú na ruby na jemnom programe, 30 °C bez žmýkania alebo na nízkych otáčkach.

Sušenie: Bundu po praní zaveste na ramienko a nechajte voľne stiecť a následne uschnúť mimo priamych zdrojov tepla a slnka. Nepoužívajte sušičku. Pre maximálnu funkčnosť bundy teda odporúčame naimpregnovať bundu po cca každom 10. praní.

Žehlenie: Bundu môžete žehliť maximálne na teplote do 110 °C (jedna bodka), žehlenie však zvyčajne nie je potrebné a neodporúčame ho.